24 Ocak 2021 Pazar

Haber Gönder

09 Şubat 2012, 01:27

"Haber Gönder" servisimizi kullanarak yayınlanmasını istediğiniz haberleri bizimle paylaşabilirsiniz;

Siz de çevrenizde gerçekleşen/olan ve haber değeri taşıyan konuları bizimle paylaşarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Haber metninizi, varsa çektiğiniz resimleri bize ulaştırarak Tuzla'mıza ve tuzlalılara katkı sağlayabilrsiniz.

Eğer bir kurum sahibi ya da bir sivil toplum örgütü görevlisi iseniz, kurumunuz ve faaliyetleriniz hakkındaki basın bildirilerinizi, kampanyalarınızı ve faaliyet haberlerinizi de BizimTuzla.com'a göndererek tuzlalıları faaliyetlerinizden haberdar edebilirsiniz.

Haber Gönder Servisi Nasıl Kullanılır?

- "Haber Gönder" servisi, herhangi bir konu hakkında soru yöneltmeniz için kurulmamıştır, lütfen soru yöneltmeyiniz...

- "Haber Gönder"i sadece sorunlu konular, maruz kaldığınız hukuksuz uygulamalar, değişmesini istediğiniz işlemler, gündeme getirilmesini istediğiniz konular ve gözden kaçan Tuzla haberleri için kullanınız.

- Göndereceğiniz haber metni, yorum veya bilgi içerikli dosyada, varsa mevzuat gerekçeleri ve kaynak mutlaka gösterilmelidir.

- Bazı gönderilerde, sizlerden ek bilgi almamız gerektiğinde size ulaşabilmemiz için, mutlaka e-posta ve telefon bilgilerinizi belirtiniz. (E-posta ve telefon bilgileriniz saklı tutulacaktır)

- Özellikle kurumunuzla ya da kendinizle ilgili konularda haber gönderecekseniz kendinizi kısaca tanıtınız (İsminiz, kurumunuzdaki göreviniz, iletişim bilgileriniz vs. -Bu bilgilerin saklı kalıp kalmaması isteğinizi de belirtiniz.)

- Kurumlarınızla ilgili basın bildirilerini, kampanyalarınızı ve haberlerinizi de "Haber Gönder" servisi ile bize ulaştırabilirsiniz. Bu yöndeki gönderilerinizin haber dili ile yazılmış olması önemle dikkat ettiğimiz hususlar arasındadır. Bu tür gönderilerinizde mutlaka isim, kurumdaki pozisyonunuz, e-posta ve telefon bilgilerinizi de gönderiniz.

Yukarıdaki açıklamalarımıza uygun olmayan gönderiler dikkate alınmayacaktır...


"Haber Gönder" servisimize aşağıdaki mailler aracılığı ile ulaşabilirsiniz (Gönderilerinizi de bu mailleri kullanarak gönderiniz);


BizimTuzla.com'un Yeni Versiyonunu Nasıl Buldunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV