26 Ocak 2020 Pazar

Firma Detayı
FİRMA EKLE ANA SAYFA

Tuzla Evin Döner
Sektör T-Z » Yiyecek ve İçecek
İlan Tarihi 5 yıl önce
Firma No 135
Telefon 0216 504 88 70
Faks
Web http://www.evindonertuzla.com
Adres Tuzla Marina - Viapot Marina
İl - İlçe Tuzla / İstanbul
Gösterim Sayısı 35107
Firma Detayı
Tuzlalı girişimciler, Erzincan'ın meşhur dönerini Tuzla'ya getirdi. Erzincan'ın meşhur döneri ''Evin Döner'', Tuzla Marina'da (Viaport Marina) açıldı.

[Bu Tanıtım Metni BizimTuzla.com Tarafından Yazılmıştır]

Tuzla Evin Döner El Değiştirdi!
Haziran 2015 tarihinde Erzincan'ın meşhur dönerini Tuzlalılarla buluşturan Evin Döner Tuzla Marina, Ocak 2017 tarihinde el değiştirdi. İşletmeciliğini Ocak 2017 tarihinden itibaren Tuzlalı genç girişimcisi Yakup Oğulcan Demirci'nin sürdürdüğü Evin Döner Tuzla Marina, Tuzlalılara ve çevre ilçede yaşayanlara Erzincan'ın meşhur lezzetini tattırmaya devam ediyor.

Tuzla Viaport Marina'nın en büyük restoranlarından biri olan Evin Döner Tuzla Marina, kurumsal ve toplantı içerikli yemek programlarına ev sahipliği yaptığı gibi, Ramazan aylarında da en lezzetli iftar menülerini konuklarına sunuyor. Aileniz, dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla Tuzla Viaport Marina'da unutulmaz bir iftar veya yemek programı için (0216) 504 88 70 nolu telefondan rezervasyon yaptırmanız yeterli oluyor.

Tuzla Marina'nın İlk Tuzlalı Girişimcisi
Erzincan'ın meşhur dönerini Tuzla'ya tattırmaya devam eden Yakup Oğulcan Demirci, franchising olarak hizmet veren Evin Döner'i Tuzla Marin'da işletiyor. Yakup Oğulcan Demirci'nin işlettiği Evin Döner, Tuzla Marina'da Tuzlalıların açtığı ilk işletme olma özelliğini de taşıyor.

"Acıkınca Ya Evine Ya Da Evin'e"
Dönerde Tuzlalılara ayrı bir damak tadı sunan Evin Döner Tuzla Marina'nın açılışını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci yaptı. "Acıkınca ya evine ya da Evin’e" sloganıyla Viaport Marina'da hizmet vermeye başlayan Evin Döner'e Tuzlalılar da yoğun ilgi gösterdi.

Evin Döner %100 Doğal Et Lezzeti Sunuyor
1979'dan bu yana geleneksel üretim yöntemlerine sadık kalan Evin Döner'in eti halen Erzincan ve yöresinden tedarik edilerek Erzincan'da işleniyor. Döner yapımında 15-18 aylık düve etinden yararlanılırken tin en kıymetli yerleri tercih ediliyor. Dönerin hazırlanmasında hiçbir yapay tadlandırıcı ve baharak kullanılmayarak %100 doğal et tadı sunuluyor. Evin Döner, ürünlerinde koruyucu ve renklendirici maddeler de kullanmıyor.

Evin Döner'le Tuzla marina'da Unutulmaz Lezzet Bir Telefon Kadar Yakın!

Erzincan'ın meşhur lezzetini Tuzla'ya getiren işletmeciler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile yaşadığı bir anektodu da şöyle anlattı; Açılışın yapıldığı gün dönerden ikram edilen Başkan Yazıcı, daha önce Erzincan'da döner yediğini ve burada yediği dönerde de aynı lezzeti aldığını söylüyor. Başkan Yazıcı, bu girişiminden ötürü Tuzlalı girişimcilere de teşekkür ediyor.

Aileniz, dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla Tuzla Viaport Marina'da unutulmaz bir yemek programı veya iftar için (0216) 504 88 70 nolu telefondan rezervasyon yaptırmanız yeterli oluyor.


Firma Tanıtım Videosu
Buraya Video Eklenebilir...
BizimTuzla.com'un Yeni Versiyonunu Nasıl Buldunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV