banner156

TUZLA FİRMA REHBERİ|FİRMA EKLE

Evin Döner Tuzla Marina

Ayna Tuzla Anaokulu

Firmamı Nasıl Rehbere Ekleyebilirim?


Firmamı Nasıl Vitrine Çıkartabilirim?

23 Haziran 2017 Cuma

Firma Detayı
FİRMA EKLE ANA SAYFA

Ayna Tuzla Anaokulu
Sektör D-E » Eğitim - Öğretim
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 74
Telefon (0216)446 36 26 - (0505)5664513
Faks
Web http://www.tuzlaanaokulu.com
Adres Postane Mahallesi Barbaros Hayrettin Caddesi Palmiye Sokak. No:13 Tuzla İstanbul Türkiye
İl - İlçe TUZLA / İstanbul
Gösterim Sayısı 3224
Firma Detayı

AYNA TUZLA ANAOKULU

Çocukların yetişkinlikte nasıl bir birey olacağı büyük ölçüde yaşamlarının ilk yıllarında belirlenir. Okul öncesi eğitim de tam bu dönemde yapılmaktadır. Onun için kaliteli bir okul öncesi eğitimin önce okul hayatına sonra bütün bir hayata etkileri önemlidir. Çocuk genetik donanımı ile birlikte dünyaya gelir.

Bu duruma çok fazla müdahale etmek mümkün değildir. Ancak çevre şartları ve eğitim olanakları ile doğuştan gelen özelliklerin geliştirilmesi veya eğitimsiz kalırsa köreltilmesi mümkündür. Biz Ayna Tuzla Anaokulu olarak çocuğunuzun özelliklerini belirleyerek başta okul hayatına sonra bütün hayatına temel olacak bu değerli eğitimi vermeye talibiz. En değerli varlığımız çocuklarımıza kaliteli Anaokulu hizmeti vermek için varız.

 

NEDEN AYNA TUZLA ANAOKULU?

Çünkü; Ayna Tuzla Anaokulumuzda        

1)-Çocukların gelişim durumları uluslararası gelişim testleri ile kontrol edilir. Aile her türlü gelişim durumu hakkında bilgilendirilir. Ailenin yıl içindeki beklentileri öğrenilerek her çocuğa uygun bireyselleştirilmiş bir plan hazırlanır. Böylece okul öncesi kurumun en önemli görevi olan çocuğunuzun gelişiminin bilimsel takibi yapılmaktadır.

2)-Sadece gelişim durumunun tespit ve takip edilmesi yetmez. Gelişim durumu ve ailenin beklentilerine göre hazırlanan bireyselleştirilmiş planın uygulanması için ortalama 14 öğrencilik azaltılmış sınıflarda bir asil bir yardımcı öğretmen ile daha yoğun ve bireyselleştirilmiş bir eğitim sunmak gerekir. Ayna Tuzla Anaokulunda bu kaliteli eğitimi çocuklarınıza sunmaktayız.

3)-Bu bilimsel testlerin yapılması, bireyselleştirilmiş planların hazırlanması, bilgilendirme her türlü takip için her zaman ulaşılabilir Psikolojik Danışman Tuzla Anaokulumuzda bulunmaktadır. Yıl içinde yaptığı seminer, bireysel görüşmeler ve testler ile ailenin işbirliği en üst noktaya çıkarılmaktadır. Her öğrencinin ve velisinin gerekli donanımı alması amaçlanmaktadır. 

4)- Milli Eğitim Bakanlığının  programına ilaveten çocuğun gelişimi ve ailenin beklentisine uygun zengin bir program uygulanmaktadır.

5)-Bu çalışmalar tecrübeli , üniversite mezunu uzman kadro ile yoğun zümre çalışmaları ve tam bir işbirliği içerisinde yürütülmektedir. 

6)- Eğitimin verildiği ortam çok önemlidir. Ayna Tuzla Anaokulu 2012 yılında yapılmış, asansörlü, müstakil, bahçeli, kameralı modern binasında kaliteli eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

7)- Güvenlik çok önemlidir. Ayna Tuzla Anaokulu yangına depreme ve ev kazalarına karşı güvenli binasında kaliteli eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

8)- Kaynağı belli kaliteli gıdalar ile diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme bizi tercih sebeplerinden biri olacaktır. Tüm şarküteri ürünlerimiz İTİNA firması tarafından denetlenen firmaların ürünleridir. Bu gıdaların her türlü denetimi ve kaynak sorgulaması yapılabilmektedir.

9)- Sağlığa zarar vermeyen boya kitap ve kaliteli materyaller Ayna Tuzla Anaokulunu tercih etme sebeplerinizden olacaktır. 

10)- Yabancı dil eğitiminin temelleri bu yaşlarda atılmaktadır. Zengin kitap ve materyaller ile çocukların yaşına uygun kaliteli İngilizce eğitimi vermekteyiz.

11)- Geleceğimiz en değerli varlığımız çocuklarımıza başta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istenen evrensel insani değerler (Güven , Çalışkanlık, Yardımseverlik vb.) kazandırılmakta, ailelerin talebi ve istekleri konusunda bu çalışmalar çeşitlendirilmektedir. (Kültürel ve manevi değerler vb.)  Normal bir Anaokulunun sunduğu hizmetlere ilaveten farklı ve üstün özelliklerimizle eğitimi bir aşk kabul eden yönetim ve kadromuzla çocuklarınızı ve sizleri kaliteli okul öncesi eğitimi için Ayna Tuzla Anaokuluna bekliyoruz.

Firma Tanıtım Videosu
BizimTuzla.com'un Yeni Versiyonunu Nasıl Buldunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV